top of page

Nasze domy

Układ wszystkich domów jest jednakowy natomiast wnętrza różnią się od siebie. Nasze domy są całoroczne, a każdy z nich składa się z pokoju dziennego wychodzącego na przeszkloną, frontową ścianę, w pełni wyposażonej kuchni, sypialni na parterze, antresoli z dwoma łóżkami i wygodnej łazienki. Każde pomieszczenie jest doświetlone światłem naturalnym, a domy oplata blisko 40m2 taras.

Dom Silva
(łac. las)

Duet granat plus róż to cechy charakterystyczne domu Silva. Odważne kolory łazienki doskonale balansuje dostojna, granatowa kuchnia, a wszystko to zostało wykończone złotymi dodatkami. Widok z okna frontowego wychodzi na las i łąkę oraz biegające po niej leśne zwierzaki. Leniwe poranki możesz spędzić na tarasie wychodząc na niego bezpośrednio z sypialni wyposażonej w wygodne łóżko sypialniane i komfortowy materac piankowy. Blisko dwumetrowa szafa pomieści wszystkie Twoje rzeczy, gdy zdecydujesz się zostać u nas na trochę dłużej, a pobudki na antresoli wśród koron drzew zapewnią niezapomniane doznania.

x 4

TV

Internet

Klimatyzacja

Ogrzewanie podłogowe

Zmywarka

Lodówka

Piekarnik

Płyta indukcyjna

Ręczniki

Ty. Las. Cisza. LASpot.

Dom Foresta
(wł. las)

Dom Foresta jest zlokalizowany pomiędzy domem Silva a Bosque. Bladoróżowa kuchnia, szarość arcywygodnej kanapy i kobaltowej łazienki lastryko nacieszą Twoje oczy. Tutaj zjesz posiłek wpatrując się w sosnowo-brzozową zieleń i w pełni wypoczniesz wysypiając się w sypialni z oknem i wyjściem na taras skierowanym wprost w leśne runo... lub na antresoli, z której widok rozciąga się na korony drzew i łąkę! Tak jak pozostałe domy, Forestę wyposażyliśmy w masujące materace z wypustkami na antresoli, pojemną szafę, zmywarkę, TV z dostępem do internetu, klimatyzację z funkcją grzania i wiele innych elementów w dbałości o Twój komfortowy wypoczynek.

x 4

TV

Internet

Klimatyzacja

Ogrzewanie podłogowe

Zmywarka

Lodówka

Piekarnik

Płyta indukcyjna

Ręczniki

Dom Bosque
(hiszp. las)

Czy ten dom nie jest boski? Umiejscowiony na skraju działki z widokiem na wiecznie zielony teren uspokoja zmysły swoimi rudościami i butelkowo-zielonym wykończeniem. Pobiegaj bos(k)o po podgrzewanej podłodze lastryko i tarasie z drewnianej, naturalnej deski. Prawdziwie odetchnij lasem bujając się na hamaku lub wypoczywając na łące tuż za domem. Wieczorami obserwuj drogę mleczną przez okno dachowe, sypialniane i przeszkloną ścianę frontową. Bosque podobnie jak pozostałe domy, pomieści komfortowo cztery osoby dorosłe.

x 4

TV

Internet

Klimatyzacja

Ogrzewanie podłogowe

Zmywarka

Lodówka

Piekarnik

Płyta indukcyjna

Ręczniki

Szklarnia

Wszyscy nasi goście mogą cieszyć się blisko 20m2 przeszkloną przestrzenią wspólną zapraszającą do wspólnego biesiadowania przy pięknym, jesionowym stole. Przy tym drewnianym rękodziele usiądziecie swobodnie w 12 osób by wspólnie wpatrywać się we wszechotaczającą zieleń. W chłodniejsze wieczory szklarnię rozgrzeje stylowy kominek, a rozświetlą ją klimatyczne światełka...

Balia ogrodowa

Naszą przestrzeń uatrakcyjniliśmy balią z hydromasażem, która została ukryta wśród drzew, pod gołym niebem! Balia opalana jest drewnem, a musujące bąbelki wewnątrz (jak i w Twojej dłoni) dodatkowo wzbogacą Twój pobyt o fantastyczne doznania. Bo czy jest coś wspanialszego niż kąpiel pod niebem usłanym gwiazdami?